en
pl
MAKING SUCCESS STORIES HAPPEN

Kierownik działu znakowania żywności
Województwo Śląskie
Praca stacjonarna

Opis stanowiska:
  • Weryfikacja etykiet produktów spożywczych.
  • Zarządzanie zespołem.
  • Tworzenie opisów na etykiety zgodnie z przepisami prawa żywnościowego.
  • Nadzór nad procesem znakowania w obszarze produkcji.
  • Ścisła współpraca z Pełnomocnikiem ds. systemów jakości oraz Głównym technologiem żywności.
  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa dotyczących żywności.

Wymagania:

  • Znajomość przepisów prawnych dotyczących żywności.
  • Wykształcenie wyższe w dziedzinie technologii żywności.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność praktycznego stosowania przepisów.
  • Biegłość w obsłudze pakietu MS Office (szczególnie Excel).
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 będzie dodatkowym atutem.
  • Odpowiedzialność i skrupulatność.

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin.
  • System kafeteryjny, w ramach którego można wybierać m.in. zajęcia sportowe, bilety do kina, koncertów oraz bony podarunkowe.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Wysoki standard warunków pracy.
  • Program poleceń dla pracowników.
  • Opcję przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Zajęcia z języka angielskiego.

Apply for Kierownik działu znakowania żywności
Reference: PL_865204

Please complete all required fields marked *

Choose file

MS Word, PDF, HTML and Txt formats.

Issues applying with LinkedIn? Click here

I have read the Privacy Notice

Piekary Śląskie, Śląskie | Permanent