en
pl
MAKING SUCCESS STORIES HAPPEN

Morgan Philips to międzynarodowa agencja rekrutacyjna tworząca globalną platformę doradczą zmieniającą konwencjonalne podejście do rekrutacji.
Obecnie do dywizji FYTE zajmującej się rekrutacją na stanowiska średniego szczebla poszukujemy

Konsultanta
Interesuje Cię praca, w której Twoje umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne będą na wagę złota? Dołącz do naszego zespołu, aby wspierać rozwój naszych klientów poprzez pozyskiwanie najlepszych talentów na rynku!

Twoje zadania:
  • Prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów,
  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez oferowanie kompleksowych rozwiązań rekrutacyjnych,
  • Budowanie relacji z klientami oraz proponowanie najlepszych strategii rekrutacyjnych,
  • Dbanie o wysoki standard usług, który buduje zaufanie klientów i długofalowe partnerstwo

Czego oczekujemy?
  • Minimum 2 lat doświadczenia w  sprzedaży usług HR i /lub rekrutacji
  • Rozwiniętych umiejętności sprzedażowych, w tym prowadzenia rozmów i negocjacji,
  • Orientacji na potrzeby klientów i umiejętności budowania długofalowych relacji biznesowych,
  • Samodzielności, skuteczności i umiejętności realizacji celów sprzedażowych,
  • Inicjatywy w poszukiwaniu nowych klientów
Co oferujemy?
  • Możliwość rozwoju umiejętności sprzedażowych w branży rekrutacyjnej,
  • Współpracę z uznanymi firmami i możliwość prowadzenia projektów rekrutacyjnych dla liderów rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie uzależnione od wyników i osiągniętych celów
  • Szkolenia doskonalące kompetencje rekrutacyjne i sprzedażowe,
  • Pracę w zespole, który chętnie dzieli się wiedza i doświadczeniem
    Wygodne, dobrze skomunikowane biuro w śródmieściu
  • Prace w modelu hybrydowym

Dołącz do Morgan Philips Group - międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmy, która zmienia świat rekrutacji i zarządzania talentami.

Reference: PL_862288

Please complete all required fields marked *

Choose file

MS Word, PDF, HTML and Txt formats.

Issues applying with LinkedIn? Click here

I have read the Privacy Notice

Konsultant
Warszawa, Mazowieckie | Permanent