pl
en
MAKING SUCCESS STORIES HAPPEN

Specjalista ds. pomiarów i badań nieniszczących
Lokalizacja: Ostróda

Oferujemy:
  • Umowę o pracę z wynagrodzeniem zależnym od kwalifikacji.
  • Stabilne zatrudnienie z długoterminowymi perspektywami.
  • Premie kwartalne zależne od wyników.
  • Premię za polecenie pracownika (1000 zł netto).
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie NNW.
  • Świadczenia urlopowe ("wczasy pod gruszą"), pomoc finansową na święta, wsparcie w trudnych sytuacjach.
  • Darmowy posiłek podczas pracy.

Zakres obowiązków:
  • Przeprowadzanie badań nieniszczących (VT, PT, MT, UT) zgodnie z procedurami.
  • Samodzielna inspekcja i analiza jakości powierzchni oraz spoin.
  • Uzupełnianie dokumentacji jakościowej.
  • Nadzór nad jakością.

Wymagania:
  • Uprawnienia VT2, PT2, MT2, UT2.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inspektora/Kontrolera NDT w firmie z branży kolejowej.
  • Doświadczenie w NDT, zwłaszcza w branży kolejowej.
  • Wykształcenie techniczne (min. zawodowe).
  • Znajomość procesów spawalniczych i dokumentacji technicznej.
  • Obsługa komputera w tym MS Office.
  • Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych.
  • Zaangażowanie, dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz chęć podnoszenia kwalifikacji.
Numer referencyjny: PL_863766

Wypełnij pola oznaczone *

Wybierz plik

MS Word, PDF, HTML i pliki tekstowe

Problem z aplikowaniem poprzez Linkedin? Kliknij tutaj

Przeczytałem\-łam politykę prywatności

Ostróda, Warmińsko-mazurskie, Polska | Stałe